Контактна інформація

Код ЄДРПОУ 30203617

Юридична адреса:
79000, Україна, м. Львів, вул. С. Томашівського, 5/1

Фактична (поштова) адреса:
79000, м. Львів, вул. С. Томашівського, 5/1
тел.:   +38(032) 2970569   (2610879);
тел./факс:   +38(032)2970569  
E-mail: ukr_aud@utel.net.ua

 

-

Консультації з питань оподаткування підприємств

Просимо Вас проконсультувати нас з наступного питання:

Віктор Турчин - 03/08/2010 15:52:36

лікарняний, пов’язаний з необхідністю догляду за хворою дитиною, з якого дня оплачується за рахунок Фонду соціального страхування?

- 03/08/2010 15:53:58

Відповідно до п. 1 Постанови Кабінету Міністрів України від 6 травня 2001 р. N 9 «Про затвердження Порядку оплати перших п'яти днів тимчасової непрацездатності внаслідок захворювання або травми, не пов'язаної з нещасним випадком на виробництві, за рахунок коштів підприємства, установи, організації» оплата власником або уповноваженим ним органом, який використовує працю найманих працівників, провадиться за свій рахунок за перших п'ять днів тимчасової непрацездатності внаслідок захворювання або травми, не пов'язаної з нещасним випадком на виробництві. Тобто, норми цієї Постанови не стосуються виплати допомоги по тимчасовій непрацездатності по догляду за хворою дитиною.
Отже, допомога по тимчасовій непрацездатності по догляду за хворою дитиною з першого дня настання страхового випадку виплачується за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.



Розроблено: Vitgroup

© 2012
УКРАУДИТXXI.
Усі права застережено.