Контактна інформація

Код ЄДРПОУ 30203617

Юридична адреса:
79000, Україна, м. Львів, вул. С. Томашівського, 5/1

Фактична (поштова) адреса:
79000, м. Львів, вул. С. Томашівського, 5/1
тел.:   +38(032) 2970569   (2610879);
тел./факс:   +38(032)2970569  
E-mail: ukr_aud@utel.net.ua

 

-

Консультації з питань бухгалтерського обліку

ЗЕД. Звіт по ПДВ

Світлана Балацька - 18/03/2013 13:51:39

Правила заповнення реєстру виданих та отриманих податкових накладних при експортних операціях...

Обсяг будівельних робіт

Віктор Турчин - 16/08/2010 18:49:37

Чи включається до обсягу будівельних робіт вартість поставленого і змонтованого обладнання для замовника будівельних робіт?

- 07/09/2010 12:59:01

До вартості будівництва входять, зокрема, прямі матеріальні затрати (вартість матеріалів, матеріальних ресурсів та конструкцій) згідно з коштористом витрат на будівництво. Отже вартість виконаних робіт включає вартість обладнання, якщо воно передбачене кошторисом.

Просимо Вас проконсультувати нас з наступного питання:

Віктор Турчин - 03/08/2010 14:48:03

Чи вважається базовим місяць для проведення індексації заробітної плати, місяць в якому оклад залишався стабільним, а процент виробничої премії підвищувався?

- 03/08/2010 16:03:42

У пункті 2 Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 2003р. N 1078, зі змінами та доповненнями, визначено, що індексації підлягають грошові доходи громадян, одержані в гривнях на території України, які не мають разового характеру. Зокрема, індексації підлягає оплата праці найманих працівників підприємств, установ, організацій у грошовому виразі, яка включає оплату праці за виконану роботу згідно з тарифними ставками (окладами) і відрядними розцінками, доплати, надбавки, премії, гарантійні та компенсаційні виплати, передбачені законодавством, що мають постійний характер.
Отже, місяць підвищення розміру доходу (зміна розміру премії) відповідно до п. 5 Порядку слід вважати базовим у разі зростання виплат, визначених у пункті 2 цього Порядку, і тому вважаємо індексацію в такому місяці проводити не потрібно.



Розроблено: Vitgroup

© 2012
УКРАУДИТXXI.
Усі права застережено.